Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome

ks-share
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nokia X6 sjell ekran tė ndjeshėm nė prekje

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 163
Join date : 2008-05-26

Nokia X6 sjell ekran tė ndjeshėm nė prekje Empty
PostSubject: Nokia X6 sjell ekran tė ndjeshėm nė prekje   Nokia X6 sjell ekran tė ndjeshėm nė prekje EmptyThu Feb 11, 2010 7:43 pm

Nokia X6 sjell ekran tė ndjeshėm nė prekje Nokia-X6
Pajisja mė e re e Nokias pėr telekomunikim dhe multimedia vjen me shenjėn dalluese X6. Pikėrisht kėto ditė kjo pajisje ėshtė paraqitur nė Britani tė Madhe, e shumė shpejt do tė duhej tė paraqitej edhe nė tregjet tjera evropiane.
Nokia X6 ėshtė pajisja e parė e kėsaj kompanie e cila pėrdor ekran vėllimor, e ai do tė futet nė funksion nga versioni 5 i sistemit operativ S60. Ekrani i pajisjes ka diagonale prej 3.2 inē, rezolucion 640 x 360 piksela, derisa X6 vjen me kapacitet prej 16 apo 32 gigabajt.

Nga aspektet e tjera teknike nė Nokia theksojnė se X6 peshon 122 gramė, se ka fotoaparat prej pesė megapikselash me blic LED, dalje pėr televizion, qasje nė dyqanin online Nokia Music, Ovi Maps, A-GPS si dhe karakteristika tjera multimediale qė janė tipike pėr celularėt muzikorė tė Nokias.

Vlen tė theksohet po ashtu se Nokia X6 pėrmban edhe Bluetooth e Wi-Fi./Telegrafi/
Back to top Go down
https://ks-share.forumotion.com
 
Nokia X6 sjell ekran tė ndjeshėm nė prekje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome :: Biseda Gjenerale :: Lajmet nga Bota/Interneti-
Jump to: